• 0-700-123-789
 • info@fruwac.pl

Kursy taxi do Modlina

Kursy taxi do Modlina

Zapewne interesuje was ile kosztuje przeciętny kurs taksówki do lotniska w Modlinie. Taksówkę wybieramy zazwyczaj, jeśli zależy nam na szybkości i wygodzie. Nikt nie chce stać godzinę w oczekiwaniu na autobus na lotnisko ryzykując spóźnienie. Dlatego właśnie taksówka jest najlepszym rozwiązaniem. 

Nie jest to jednak rozwiązanie najtańsze. Autobus dowiezie nas na lotnisko już za kilkanaście-kilkadziesiąt złotych. Taksówka będzie kosztowała około stu złotych i więcej. Ale za wygodę się płaci. Jeśli jednak jesteście w stanie zapłacić za tę wygodę, to czemu nie wybrać taksówki?

Przyjrzyjmy się najlepszej ofercie taksówkowej oferującej kursy do Modlina. Bezsprzecznie najlepszą ofertę ma firma Night Drivers. Oferuje ona kursy do modlina już od 90 zł. Tą najniższą stawkę zapłacimy w dni robocze oraz soboty w godzinach od 6:00 do 22:00. Także bardzo korzystnie. Nieco więcej będzie dane nam zapłacić w nocy od godziny 22:00 do 6:00. Będzie to 110 zł. Jednak dalej jest to stawka bardzo preferencyjna. Inne korporacje taksówkowe jeżdżą w dzień za 150 zł, także różnica w cenie jest ogromna, szczególnie dla pasażera, który na lotnisko jeździ często.

Jakość takiego przejazdu nie różni się wcale. Nieważne czy zapłacimy 90 zł czy 150 zł. Kierowca będzie kierowcą, czas dojazdu też będzie podobny. Standard samochodu też jest porównywalny. Dlatego kompletnie nie ma sensu przepłacać za usługę, jeśli dopłacając nie dostajemy niczego więcej w zamian. Dlatego warto jest wybrać Night Driversów na swoje stałe taksówkarskie korpo kursującego do Modlina.

Ewentualnie można także wybrać koleje mazowieckie, one też mają dobre kursy do Modlina. Zatrzymują się jednak na stacji kolejowej a nie pod lotniskiem. Oznacza to, że i tak będziemy musieli wziąć potem taksówkę spod stacji, jeśli nie chcemy iść paru kilometrów z bagażami. Jeśli jednak ktoś uważa to za fajny sport, to polecamy taką wędrówkę jak najbardziej. Koszt biletu na pociąg do Modlina wynosi około 20 zł. Ale do tego jeszcze dochodzi opłata za taxi lub busa, więc wcale nie wychodzi tak tanio.

Steward

3 thoughts on “Kursy taxi do Modlina

DianaPosted on  3:20 pm - Maj 24, 2016

Faktyczny koszt biletu lotniskowego Kolei Mazowieckich, tj. na pociąg z dowolnej stacji w Warszawie do stacji Modlin + autobusem lotniskowym aż pod same drzwi wejściowe na lotnisko – to łącznie 17 zł.
Z kolei np. ModlinBus, który jeździ z wielu miejsc w Warszawie, też pod same drzwi lotniska – to koszt 9 ~ 35 zł.
Także jakakolwiek taksówka z Warszawy na lotnisko w cenie 90 ~ 150 zł, w porównaniu z ww. możliwościami – to skrajnie wysoki koszt!

  StewardPosted on  8:55 am - Cze 1, 2016

  Aby pojechać kolejami mazowieckimi musimy się wcześniej ciągnąć ze wszystkimi bagażami w autobusie/tramwaju aby dojechać na centralny, potem przejść na perony i czekać na wymarzony pociąg. Potem w Modlinie wyciągnąć 100 kilo bagaży i włożyć je z powrotem do autobusu na lotnisko. W trakcie odpadną nam ręce od noszenia tych wszystkich bagaży.

  W przypadku modlinbusa musimy ciągnąć się metrem na Młociny ze wszystkimi bagażami i dzierżyć wzrok zdziwionych pasażerów metra zastanawiających się dlaczego po prostu nie wzięliśmy taksówki. Potem wychodzimy z metra cali spoceni i wtaczamy się do modlinbusa wraz z innymi pasażerami jedzącymi w trakcie podróży jajka i kiełbasę. Cała podróż w ścisku, nie ma miejsca na nogi i musimy znosić siedzącego obok nas pasażera, który podobnie jak my kupił sobie bilet do londynu za 30 zł i nie stać go nawet na podróż taksówką na lotnisko.

  A tak, biorąc taksówkę, podjeżdza ona pod nasz dom. Kulturalny Pan Taksówkarz bierze wszystkie nasze bagaże i sam je znosi po schodach i wkłada do bagażnika. Następnie wsiadamy do luksusowego samochodu i zaczynamy krótką podróż wprost pod drzwi lotniska. Kierowca jest ponadprzeciętnie wyedukowany i można z nim porozmawiać na każde tematy, nawet te natury filozoficznej. Dzięki temu podróż zleci nam bardzo szybko na egzystencjonalnych dywagacjach. Nie obejrzymy się a już będziemy pod drzwiami lotniska. Taksówkarz pomacha nam na pożegnanie i będzie życzył nam miłej podróży.

  Taka jest różnica między burżuazyjną taksówką a plebejskimi busami czy koleją.

ArkadiuszPosted on  9:11 am - Cze 1, 2016

Pani Diano, niestety ja również się z Panią nie zgodzę. Sam niejednokrotnie korzystałem z tej formy wyjeżdżając z przyjaciółmi na wakacje. Proszę zwrócić uwagę, gdy jedzie się w 2-4 osoby, koszt stosunkowo się rozkłada na tyle osób. Sam koszt taksówki do Modlina wynosi 90-100 zł (nie więcej). Zatem przy trzech osobach jest to około 30-35 zł. A przejazd mamy spod naszego domu/mieszkania pod sam terminal lotniska. Za komfort podróży i wygodę z całą pewnością jestem w stanie tyle zapłacić 🙂 Nawet jakbym jechał samodzielnie, to te 90-100 zł jestem w stanie zapłacić, by zaoszczędzić nieco czasu na samej podróży, wygodzie, i siłowaniu się z bagażami 🙂

Leave your message