• 0-700-123-789
  • info@fruwac.pl

Płatności bezgotówkowe w samolotach

Płatności bezgotówkowe w samolotach

Jeśli latasz z nami, za wszystko możesz zapłacić kartą. W samolocie, nie na lotnisku. Znaczy się na lotnisku też, ale to nie jest jakieś wyjątkowo odkrywcze. Swoją drogą, częściej będziesz miał możliwość płatności kartą w samolocie (zawsze) niż na lotnisku. Każda załoga w samolocie posiada kilka terminali płatniczych, z którymi można latać i którymi można płacić do woli. Na lotnisku natomiast, wiele razy może zdarzyć się, że terminala po prostu nie ma. Jeśli więc potrzebujesz za coś zapłacić na lotnisku, weź gotówkę. Dużo gotówki.

Płacenie kartą jest całkowicie bezpieczne. Ten sposób jest dużo bezpieczniejszy niż płacenie pieniędzmi. Gotówkę ktoś Ci może ukraść. Jeśli chodzi o kartę, to nawet jak ci ktoś ją ukradnie, nawet jak będzie znał pin i wypłaci pieniądze lub za coś zapłaci, to nie ma żadnego problemu. Zawsze dostaniesz ukradzione pieniądze z powrotem od razu po ich zgłoszeniu. Nawet jeszcze tego samego dnia. Dlatego naprawdę nie masz o co się martwić.

Ponadto, płacenie kartą jest proste i szybkie. No po prostu wyciągasz kartę i przykładasz do czytnika. To dużo prostsze niż szukanie monet w portfelu. Jeśli więc masz przy sobie kartę płatniczą, kredytową lub debetową, nie wahaj się brać jej na pokład samolotu. Karta przyniesie ci same korzyści.

Przydatne linki:

http://www.eioba.pl/a/4xjb/jak-dzialaja-karty-z-usluga-cashback

http://artelis.pl/artykuly/66520/Czy-platnosci-karta-sa-bezpieczne

Steward

Leave your message