• 0-700-123-789
  • info@fruwac.pl

Gdzie możesz polecieć po wygranej w loterii?

Gdzie możesz polecieć po wygranej w loterii?

Okazuje się, że najczęściej marzymy o zagranicznych wycieczkach objazdowych. Fakt, iż urlop na dominikańskiej plaży również będzie nas niesłychanie cieszył, ale to jednak na zwiedzanie nastawiona jest największa grupa osób planujących wakacje.

Niestety, jak wynika z raportów, tylko 18 milionów Polaków może pozwolić sobie na krótkie wczasy poza miejscem zamieszkania a tylko 6 milionów wybiera się za granice naszego kraju. Najczęściej wybieramy Hiszpanię, Grecję, Chorwację, Bułgarię i Węgry. Tylko niewielka liczba polskich turystów decyduje się na wczasy w odległych zakątkach świata. To istny paradoks, bowiem właśnie większość z nas marzy o wakacjach na Kubie, w Indiach czy Meksyku. Realia nie pozwalają nam jednak planować takich podróży, głównie ze względu na brak funduszy na takowy cel.

Nie bez powodu wszyscy, którzy notorycznie grają w loterie i z niecierpliwością czekają z kuponem w ręku na najnowsze wyniki lotto mają jedno główne marzenie – to właśnie podróż dookoła świata bądź w miejsce, do którego wyjazd bez wygranej fortuny byłby niemożliwy.

Zasada ta potwierdza się powszechnie – największa liczba osób grających, potwierdza, iż w pierwszej kolejności spłaciłaby długi i zaciągnięte kredyty, postawiła dom i wyjechała na długie wakacje. Dopiero później myślimy o inwestowaniu wygranych pieniędzy w biznes, który pomnażałby fortunę.

Odlotowe pomysły

Jeśli szczęście się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz główną nagrodę w wybranej loterii, to z całą pewnością spełnisz wszystkie marzenia, które dotyczą turystycznych podróży. Rejs dookoła świata, wycieczka objazdowa po Ameryce, kasyna w Las Vegas, stąpanie po Saharze i przedzieranie się przez amazońskie dżungle nie będą stanowić najmniejszego problemu. Wycieczka potrwa na pewno dłużej aniżeli 7 dni – na tyle teraz może pozwolić sobie tylko połowa Polaków.

I chociaż może na rejs w kosmos nie będzie nas stać nawet po trafieniu „6” w totka (wycieczka na Marsa ma kosztować 6 miliardów dolarów), to wszelkie atrakcje dostępne na kuli ziemskiej z całą pewnością będą dla nas dostępne.

Ciekawostki oraz fakty na temat Lotto i wielu innych gier znajdziecie na stronie www.multilotto.com.

Steward

Leave your message